Mamy same pozytywne opinie
Wypracowaliśmy własną wyjątkową metodę treningów
z wykorzystaniem urządzenia EMS.
Nasze doświadczenie, skuteczność i wiedza
są gwarancją Twojego sukcesu!

Rekomendacje

Najlepszy trening ems w Małopolsce!!!
Marzena Bębenek Personal Trainer & Mind Mechanic Z takim trenerem jest podwójna moc. Prądu i jej motywacji. Jak trzeba to pochwali i przytuli, ale potrafi też opieprzyć i dokopać. Siłę treningu czuję w trzęsących się nogach schodząc po schodach. Uwielbiam!

Iza Bucka-Szczepańska

Zarówno tradycyjne treningi personalne z Marzeną, jak i treningi ems to prawdziwa przygoda! Ems pozwolił mi ostatnio "dojść do siebie" po ataku rwy kulszowej. Po prostu zdziałał cuda! Poza tym ems, co ważne dla nas, Kobitek, ujędrnia ciało i pozwala zgubić niechciane fałdki tłuszczyku w miejscach problematycznych, trudnych do "wyćwiczenia", jak plecy. GORĄCO polecam!!!!

Urszula Kapcia

Swoją przygodę z EMS zaczęłam dwa miesiące temu. Od razu polubiłam tę formę treningu. To zdecydowanie dla mnie! Na każdym treningu daję z siebie 100% i dzięki temu urządzeniu i programowi treningowemu Marzeny w tak krótkim czasie mam świetne efekty. Kilogramy lecą w dół, a moje ciało staje się jędrne, silne i zdrowe. Odpuściły też bóle kręgosłupa. To wszystko sprawia, że chce się walczyć dalej, walczyć o siebie!
Marzena jest niesamowita. Profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście a przede wszystkim uśmiech😊 To najlepsza motywacja.
Cieszę się że tu trafiłam. Polecam z całego serca!

Natalia Habierska

Propozycja treningów EMS nie od razu spotkała się z moim wielkim entuzjazmem, jednak będąc pod opieką Marzeny od 4 lat, zawsze mogę liczyć na profesjonalne podejście do wszystkich nowych wyzwań jakie przede mną stawia. Po 6 miesiącach nie wyobrażam sobie rezygnacji z tego rodzaju ćwiczeń. EMS z Marzeną to nie tylko widoczne efekty w krótkim czasie, ale też bezpieczeństwo ćwiczeń jakie gwarantuje tylko doświadczony i wykwalifikowanym Trener. Pasja z jaką pracuje Marzena motywuje do działania, a reszta to już tylko przyjemność z podziwiania swojej sylwetki.

Anna Bogdanowicz

Uwielbiam tę formę treningu.

Ewelina Kyzioł

Energia, motywacja, siła! To jest właśnie mój EMS!

Kamila Filipowicz

Korzystam od lat z  tradycyjnych treningów personalnych  pod okiem Marzeny i długo się broniłam przed ems. Postanowiłam jednak spróbować i sprawdzić co takiego wyjątkowego jest w ems i czym zachwycają się moi przyjaciele , którzy regularnie na nie uczęszczają do Kinetika . 

Już rozumiem i polecam każdemu kto ma prace głównie „ za fotelem „ jak ja, a chce poczuć  ogromna ulgę dla swojego kręgosłupa oraz wzmocnić mięśnie i całe ciało Polecam ! 

Magda Kuchta-Dębska

Wybrałam treningi EMS w Kinetiku ze względu na ich wieloletnie doświadczenie. Trenerka Justyna posiada ogromną wiedzę oraz kompetencje, dopasowała trening do moich celów i preferencji, dzięki czemu pierwsze efekty zauważyłam już po kilku sesjach. Dzięki doskonałej opiece trenerskiej podczas treningów czuje się swobodnie i bezpiecznie, a wspaniała atmosfera w klubie sprawia, że nie mam ochoty z niego wychodzić smiley Polecam każdemu kto ceni sobie profesjonalizm oraz świetne podejście do klienta.

Ania U.

Polecam trening EMS w Kinetiku. Każda sesja treningowa od nowa mnie zaskakuje. Dzięki mocnym i efektywnym treningom w połączeniu ze wskazówkami dietetycznymi jakie otrzymałem od trenerki Justyny, udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, poprawić kondycję oraz zniwelować bóle kręgosłupa. Pełen profesjonalizm oparty na doświadczeniu i zaangażowaniu !

Kamil

Ogromna wiedza, poczucie humoru , odpowiednia motywacja a przede wszystkim inteligencja emocjonalna, która u niej występuje w wydaniu high level ;) powoduje ogromne poczucie bezpieczeństwa podczas treningu. Człowiek przełamuje swoje bariery, wychodzi ze swojej strefy komfortu i nie chodzi tu tylko o fizyczny aspekt ale także duchowy. Marzena jest wspaniałym obserwatorem , doskonale potrafi dobrać trening, kiedy trzeba potrafi ostro dać w kość a czasem karze odpuścić. Świetnie dba o klienta , otwarta jest na jego potrzeby , przywiązuje wagę do detali jakimi jest wygląd sali do ćwiczeń , muzyki , nastroju czy tez prawidłowego wykonywania ćwiczeń . Wszystko współgra ze sobą ! Generalnie nie ma lepszego trenera w okolicy ! Polecam każdemu !

Paulina Chechelska

Polecam treningi z Marzeną. Personalne, które prowadzi naprawdę świetnie oraz EMS. Korzyści płynące z EMS, to poprawa wyglądu skóry (bardziej napięta), oprócz tego zdecydowany plus jeżeli chodzi o stawy, żadnego bólu po treningach. I jeszcze jedne ważny aspekt - trening całego ciała równocześnie, czyli oszczędność czasu. Jeżeli ktoś chce ćwiczyć w kameralnej atmosferze pod okiem profesjonalisty, to naprawdę warto się udać do Marzeny.

Anna Kamieniarz