EMS, czyli Elektryczna Stymulacja Mięśniowa
To nowatorskie rozwiązanie w walce o zdrowie, dobrą kondycję organizmu i piękną sylwetkę.
Zobacz, na czym polega!

Działanie treningu EMS

W tradycyjnym treningu, mięśnie kurczą się i rozkurczają pod wpływem wysyłanych z mózgu impulsów. EMS to trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Poprzez wysyłanie bodźców zewnętrznych w postaci impulsów prądu, dodatkowo wspiera funkcje mózgu, zmuszając mięśnie do wzmożonego wysiłku. Nawet mięśnie głębokie!

Początki z treningami EMS

Zanim przystąpisz do pierwszego treningu, spotkamy się na konsultacji, żeby przeprowadzić medyczną ankietę i omówić cele treningu. Na tej podstawie dobierzemy odpowiedni zestaw ćwiczeń i natężenie impulsów elektrycznych w poszczególnych partiach mięśniowych.

Przebieg treningu EMS

Trening odbywa się w specjalnym kombinezonie, który poprzez perfekcyjne dopasowanie się do ciała, zapewnia pełną swobodę ruchów. Stój dodatkowo wzbogacony jest o elementy, do których przyczepione są elektrody – pas biodrowy, kamizelkę, opaski na ramiona i uda. W zależności od rodzaju treningu oraz jego celu, ćwiczenia trwają od 20 do 30 minut. Wszystko odbywa się w kameralnej atmosferze klubu, podczas sesji 1:1 z trenerem.

Cena treningów EMS

Kupując u Nas pakiet masz możliwość przystąpienia do jedynego i niepowtarzalnego programu treningowego EMS. Skutecznie rozwiązujemy Twoje problemy przy użyciu tej metody treningowej już od 5 lat.

Pojedynczy trening165 zł


Kupując w pakietach zapewniasz sobie regularność ćwiczeń i dodatkowe promocje!

Pakiet start / 5 treningów720 zł 
Pakiet 10 treningów1350 zł 
Pakiet łączony / treningi EMS oraz tradycyjne treningi personalneSzczegóły do uzgodnienia w zależności od indywidualnych preferencji i wyznaczonych celów

Istnieje możliwość łączenia treningów EMS z innymi formami ćwiczeń, jakie oferuje Kinetik Studio.