Boli Cię kręgosłup? Masz za dużo kilogramów ?
Nie masz na nic siły i energii ? Czujesz się źle ze sobą?

Istnieje metoda dzięki której będzie żył lepiej!
Odkryliśmy ją !!

Odpowiedzi na pytania

Spokojnie, trening EMS jest całkowicie bezbolesny i nie wywołuje nieprzyjemnych odczuć. Intensywność impulsów dobierana jest indywidualnie do każdej osoby, a trener dba o pełne bezpieczeństwo podczas treningu.

Jak najbardziej! Specjalny strój składa się z dopasowanego kombinezonu oraz pasa biodrowego, kamizelki i opasek na ramiona oraz uda, które wyposażone są w elektrody. Całość perfekcyjne przylega do ciała, zapewniając maksymalną swobodę ruchów.

Trening EMS z powodzeniem można łączyć z tradycyjnymi treningami i inną aktywnością fizyczną. Rozpoczęcie cyklu treningów EMS może być dodatkowym, efektywnym wsparciem, pomagającym w szybszym osiągnięciu zamierzonych efektów.

Tak, trening personalny EMS pomaga w powrocie do zdrowia po kontuzjach i urazach. EMS to metoda rehabilitacji rekomendowana przez lekarzy i fizjoterapeutów.

Podczas treningu personalnego EMS nie używamy zewnętrznych obciążeń, a co za tym idzie – obciążenie stawów jest znikome. Trening przeznaczonych jest również dla osób zmagającymi się z bólami kręgosłupa. Elektrostymulacja pobudza i wzmacnia mięśnie głębokie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, wzmacniając tym samym nasze plecy.

Istnieje kilka sytuacji, w których nie powinno się korzystać z treningu. EMS nie powinien być stosowany przez osoby posiadające rozrusznik serca lub metalowe implanty. Przeciwwskazaniem są również choroby: nowotwór, arytmia serca, przebyty zawał, choroby układu nerwowego czy duże nadciśnienie. Trening nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży.

Centa treningu EMS uzależniona jest od całego planu treningowego – częstotliwości i liczby sesji. Pierwszy trening testowy, podczas którego możesz wypróbować działanie systemu EMS kosztuje tylko 69 zł!

 

Jeśli masz dodatkowe pytania, które nie znalazły się w zestawieniu

Śmiało skontaktuj się ze mną na marzena.kinetik@gmail.com lub telefonicznie 600 386 175.
Chętnie opowiem Ci więcej o treningu personalnym EMS!