Marzena Bębenek

Mam dla Ciebie trzy słowa:
ZMIENIĘ TWOJE ŻYCIE

Jestem trenerem personalnym, instruktorem, coachem.
Praktykiem z 20 letnim doświadczeniem w zawodzie.
Trenuję, pomagam. Szkolę i inspiruję. Kocham swoją pracę,
klientów i błysk w ich oczach, który pojawia się przy
osiąganiu celu. Kocham tworzyć niezapomniane relacje
i emocje.

Moja praca to moja pasja

Zdobyłam dziesiątki certyfikatów potwierdzających moje kwalifikacje. Już od 20 lat prowadzę zajęcia grupowe oraz treningi indywidualne, a przez ostatnie 10 lat prowadzę własne studio treningów personalnych.

Sukcesy i doświadczenie

  • ponad 200 Klientów
  • blisko 40 tysięcy godzin treningów grupowych i personalnych
  • 20 lat doświadczenia


Wszystkie oblicza treningów

Trenuję od lat z osobami zdrowymi, sprawnymi, przygotowującymi się do sportowych wyzwań lub pragnących osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Trenuję również z osobami po chorobie nowotworowej, z chorymi na astmę, cukrzycę, nadciśnienie czy choroby tarczycy. Prowadzę również treningi dla kobiet w ciąży.

Jako trener zmieniam ludzi i ich życie. Łączę trening ciała z treningiem umysłu. Daję im pewność siebie, potwierdzenie atrakcyjności, dobre emocje i siłę.


Osiągnięcia i wyróżnienia

  • W marcu 2017 zostałam uznana, najbardziej rozpoznawalną kobiecą markę fitness – „ Marka jest kobietą
  • W 2016 roku zdobyłam prestiżowy tytuł Menedżer Roku Branży Fitness
  • W 2017 zostałam nominowana do tytułu „Osobowość Roku” Gazety Wyborczej
  • 2018 stworzyłam własną markę ubrań i koncepcję treningów oraz program rozwoju dla kobiet Be!
  • Jestem pomysłodawcą akcji edukacyjno-społecznych: Odchudzamy Chrzanów, Spacer po zdrowie, „Cycki są fajne”– profilaktyka raka piersi, Moja Przemiana – Metamorfozy
Pełną ofertę moich usług możesz sprawdzić
na stronie www.marzenabebenek.pl

Pozostali trenerzy EMS

Justyna
Jestem trenerką Kinetik Studio od sierpnia 2018, to tutaj rozwinęłam swoje skrzydła, poznałam cudownych ludzi, dla których z radością pojawiam się w klubie. Sport zmienił nie tylko moje ciało, ale i umysł, dodał pewności siebie i sprawił, ze potrafię cieszyć się każda chwilą. Zarażam pasją do sportu klientów, chcę by pokonali wszelkie kompleksy i poznali własną wartość. Nieustannie szkolę się w zakresie wiedzy treningowej jak i żywieniowej, tak by móc osiągnięć jak najlepsze efekty. W prowadzeniu treningów bazuje przede wszystkim na doświadczeniu, mam na swoim koncie ponad 1000 godzin przeprowadzonych treningów ems, zarówno z osobami zdrowymi, aktywnymi fizyczne, ale i z osobami po kontuzjach, rożnego rodzaju schorzeniach. Trening personalny/ems musi być przeprowadzany przez osobę doświadczona i kompetentną, dlatego  czerpię wiedzę od najlepszych szkoleniowców, fizjoterapeutów oraz lekarzy. Prywatnie jestem tez zawodniczką sportów sylwetkowych, a więc ciężkie treningi i zbilansowana dieta są moją codziennością. W swoich przygotowaniach stosuje treningi siłowe oraz ems.